Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Devizahiteles vagyok, árulom...

Ityesz kérdése:

Devizahiteles vagyok, árulom a házamat most úgynéz ki lessz vevő viszont szinte semmim nem marad a bank kifizetése után. Várjam meg a novembert hogy dönt a kormány a hitelesekkel kapcsolatban vagy adjam el?

Figyelt kérdés

2013. okt. 13. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Megvárhatod, de 99%-ig biztos vagyok benne, hogy maximum látszatintézkedés fog történni, semmi olyan érdemi változás nem lesz, ami miatt el kéne veszítened egy biztos vevőt.


Egyszerűen már az eddigi mentőprogramok is "túl sokba" kerültek a büdzsének - ami jelen pillanatban marhára üres - semmiféle mentőprogramra nincs pénz. Ezért akarja Orbán áthárítani a bankokra a költségeket, de azok nem hülyék, össze fognak fogni és jól beintenek a kormánynak, akinek nem lesz más választása, mint feladni és hozni valami látszatintézkedést, ami azokon, akik már elúsztak nem fog segíteni.

2013. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartozásod sem marad akkor szerintem ne várj.
2013. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vitatni fogom a kamatemelést. Miért emelték a kamatot, ha a CHF LIBOR csökkent?

Miért nem lett rögzítve a CHF irányadó kamatlábhoz az ügyleti kamat?


A tájékoztatás elmaradása és/vagy tisztességtelensége miatt a kölcsönszerződés semmis.

Bíróságtól kérheted a kölcsönszerződésed semmisségének kimondását.

A per 2-3 évig elhúzódik. Ha kevés a jövedelmed kérhetsz teljes költségmentességet, kirendelt ügyvédet is.

Nincs mit veszítened, 2-3 évig biztosan nem kell az erdőbe költöznöd és ha a bíróság neked ítél, még a bank túlzott követelésétől is szabadulhatsz.


Én büntető feljelentést is teszek a rendőrségre/ügyészségre csalás gyanújával.


Tudd, hogy a bank a követelését 20-25% ért adja el, ha bedől a hiteled ill. ha nem tud megegyezni veled -persze csak a haverjának, nem neked-.

De ha kedvesen, jó alku pozícióban tárgyalsz, akkor szívesen leszállítja a követelést mondjuk 25-75%-ra -tárgyalókészségtől függően-.


Én azt mondom, fizesse mindenki az adósságát, de a csalárd módon követelt többlet fizetését meg kell tagadni, helyette büntetés jár.


Olvasgasd a Facebookon: Hitelszövetség, Hiteltársulás, Kordik Tímea, Papp Péter, Várhelyi Tamás, Zomborszky Fehér Zsolt, Nem adom a házamat, Falus Zsolt, idővonalát.


Továbbá: www.pitee.org, www.hitelesmagyar.com - oldalakon is találsz sok hasznosat.


Megjegyzés: Ne zsarold a bankot, ne zúzd be a kirakatát, ne gyújtsd fel, csak ügyesen és törvényesen.

2013. okt. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!