Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova tűnt a pénzem a számláról...

Hova tűnt a pénzem a számláról? Infó lent . FONTOS

Figyelt kérdés
Pandorfban voltunk haverral vásárolni bankkártyával. Mindent bankkártyával fizettünk és minden rendben is van a boltokban vett dolgokkal . DE vettem le pénzt bank automatából . 50 eurót akartam levenni de nem rendelkezem nagy német tudással és ezért nem adott ki 50 eurót ... Utána egyszerre próbáltam csa kk 30 eurót azt kiadta. Az !Erste banknál vagyok. A számlára 2 dolog van írva. -Bankautomat 30 euró Quick L 50 euró . Tehát mit csináltam azzal az 50 euróval . Mert csak a 30 eurót adta ki. A számla végösszegén ténylegesen hiányzik az 50 euró is. A két tranzakció 1 perc eltéréssel történt. Csak jelszót írtam be a bankautomatba . És a két összeget. Se telefonszámot se emailcimet . Csak a jelszó es a két összeg.a kérdés végülis mi az a Quick L És hova lett az 50 euróm . Bocs az irdatlan horribilis mennyiségű írást és fogalmazást de nagyon ideges vagyok erre... Köszönöm előre is.

2013. okt. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg próbáld meg ezügyben az erstét megkérdezni...
2013. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy lehet, hogy sikertelen tranzakció volt, és zárolva van az összeg. Majd 1-2-4 hét után feloldják.
2013. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Quick L = Quick laden --> gyors üzlet.

A 400 euro alatti kifizetések ingyenesek.

Az, hogy miért nincs a pénz a bankkártyádon, fogalmam sincs. Esetleg számold meg, hogy mennyi eurot költöttél ma, és hogy az nem lépte-e túl a 400-at, mert onnantol már pénzbe kerül a bankkártya használat.


Csak ennyit találtam róla

2013. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi választókat . Nem tudom hogy egyáltalán mit lehet még csinálni egy bankautomatnál. Mivel csak az összeget adtam meg. Sem telefonra se semmi számot megnem adva. Csak leszedni lehet pénzt. Ami pénzzel kapcsolatosan. Jelszó csere stb... Ahoz is kell megadni dolgokat. Egyszerűen nem tudom mit lehet még csinálni. Kinek vagy hogyan küldte el a pénzt. Ha elküldte...vagy a ... Tudja
2013. okt. 14. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!