Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal letiltotta a dombornyom...

Paypal letiltotta a dombornyomott bankkártyámat,3 x rossz kódot adtam meg és nem engedi használni, letiltja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálkoztam már személyi igazolvány kép küldésével, bankszámlakivonat elküldésével amin látszik a 400 hufos levonas pp vagyis paypal alltal, de hiába nem reagáltak semmit ugyanúgy le van tiltva! Próbáltam a contact as menüpontot is amin belül emailt akartam küldeni egy netes leiras alapjan ami eleg jonak tunt mivel nem tudok angolul jol jott volna ha csak be kell másoljam, de ez se mukodott mert kerte a bankkártyám utolso 4 szamjegyét, not validnak irta ki, mit lehet ilyenkor teenni?

2013. okt. 15. 06:49
 1/5 A kérdező kommentje:
6000 ft volt ez a kartya de lehet egyszerubb lenne ha csinaltatnak egy masikat ezt meg toroltetnem, visszaadnam
2013. okt. 15. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges új kártyát csináltatni, mert ha ilyen figyelmetlen vagy, azzal is hamar így járhatsz. Az ismerősi, baráti körben egy jó angolostól kérj segítséget, hogy együtt tanulmányozzátok át, hogyan is kell helyesen végrehajtani azokat a lépéseket, amiket a Paypal kér.

Mindenesetre, ha háromszor egymás után képes vagy elrontani a kódot, akkor lehet, hogy nem neked való ez a dolog addig, míg meg nem tanulsz koncentrálni.


Általában többször elrontott kódok miatti letiltás 1 óra hosszára, vagy max 1 napra vonatkozik...

2013. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a koncentralassal volt a baj hanem azzal hogy nem tudtam milyen kodot ker, illetve azt hittem tudom es beirtam a bankkartya utolso 4 szamjegyét amikor az nem sikerult akkor a kartya hatoldalan levo kodot irtam be az se volt jo, ennek mar vagy fel eve mar tudom hogy a havi bankszamlakivonaton van a kod ma is megvan ez a papir be is kuldtem nekik szig keppel egyutt még akkoriban is meg most is de semmi valasz nem erkezett :-(
2013. okt. 15. 13:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt akkoriban nem is sejtettem hogy csak 3 x lehet probalkozni
2013. okt. 15. 13:03
 5/5 A kérdező kommentje:

£ £0.20 GBP per card account verification request

Ez azt jelenti hogy ennyibe kerul minden egyes kartya aktivalasi kerelem?

2013. okt. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!