500-600 ezer Ft-ra lenne szükségem. Személyi kölcsönt érdemes felvennem, vagy van jobb megoldás? Melyik bankhoz érdemes fordulni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia,


egy par kerdes:


Van e legalabb 12 honapja munkad?

Jelenlegi munkahelyeden legalabb 6 honapja dolgozol-e?

Mennyi az igazolhato netto jovedelmed?

Mennyi idos vagy?

Negativ KHR (BAR) listaban szerepelsz-e?

Adostarsat be tudsz vonni ha szukseges?

2013. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Van e legalabb 12 honapja munkad? - igen,2 éves munkaviszonyom van minimál bérrel vagyok csak bejelntve 8 órára


Jelenlegi munkahelyeden legalabb 6 honapja dolgozol-e? Igen


Mennyi az igazolhato netto jovedelmed? Minimálbér


Mennyi idos vagy? 23 éves

Negativ KHR (BAR) listaban szerepelsz-e? Nem, még nem vettem semmit hitelre


Adostarsat be tudsz vonni ha szukseges? Ha muszáj igen

2013. okt. 17. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:

Minimalberrel szerintem sajnos mindegyik bank adostars bevonasat fogja kerni.


Eletkorod miatt alapbol sok bank kiesik, sokan csak 24 illetve 25 eves kortol hiteleznek.


Eredeti kerdesedre visszaterve szerintem a szemelyi kolcson az egyetlen jarhato ut, de sajnos ma mar fedezet nelkul a bankok nagyon nehezen hiteleznek. Egy eve kb en is fel akartam venni 1 millio forintot, 24 eves voltam akkor, es sehol nem adtak pedig tobbszoroset kerestem mar akkor is a minimalbernek. Annyi helyen utasitottak el hogy vegul belefaradtam es elengedtem.


Ha ingatlanfedezettel tudsz nekiindulni a dolognak akkor arra biztosan kapsz hitelt, de akarmekkora erteku ingatlant en 5-600 ezer forint hitelert nem zalogositanek el.


Nem tudom fejbol hogy melyik bank ad szemelyi kolcsont mar 23 evesen, nezz utana a bankok oldalan, en is azt tudom tenni. Otp Bank, Unicredit, K&H, Erste, Raiffeisen, Budapest Bank es nagyjabol ennyi is szerintem, Takarekszovetkezetrol nem tudok semmit, CIB Bank tudom hogy csak 25 ev felett ad. Probalkozhatsz esetleg olyanokkal is hogy Cetelem, Cofidis, Auchan Szemelyi kolcson, illetve ha nagyon meg vagy szorulva akkor Provident, de azt csak legvegso esetben ajanlom mert horror a torlesztoreszlet, es elsore szerintem kb. 100 forintot adnanak.


Nem vagy szerencses helyzetben mert jelenleg nem adott a gazdasagi kornyezet a hitelezeshez, ugyhogy a Te parametereiddel nehez lesz penzhez jutnod.


Mire kellene a penz? Akkor hatha tudok valami mast javasolni.

2013. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Anyámnak van egy nagyobb tartozása, neki szeretnék segíteni
2013. okt. 17. 17:32
 5/15 anonim válasza:
0%
Cofidis: 06 40 36 36 36
2013. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem tudom mennyire komoly a helyzet, de a Te parametereiddel en nem sok remenyt fuznek ahhoz hogy kapok ekkora osszegu hitelt.


Ha nagyon kell a penz akkor csinalhatsz ilyeneket:


- bemesz a Vodafoneba, Telenorba, T-Mobilhoz es megveszed egy nap alatt mindharom helyen a legdragabb telefont elofizetesre 0 forinttal, aztan megprobalod eladni oket

- elmesz es ugyanugy egy nap alatt annyi laptop-ot, tv-t, stb. hitelezel amennyit csak tudsz, aztan azokat probalod meg eladni. Aruvasarlasi hitelt kapnal szerintem minden tovabbi nelkul, csak egy nap alatt kell intezni a dolgot hogy ne fusson korbe a dolog


Nyilvan a fentiek kozul egyik sem szep dolog, vagy eppen torvenyes, de a cel szentesiti az eszkozt. Ha nagy a baj, akkor mindegy honnan jon az a penz. Amugy meg, probalkozhatsz bankoknal meg penzintezeteknel, de szerintem eselytelen. Sajnos:(

2013. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Tehát egy hitel fizetésére felveszel egy másik hitelt? Erre mondják BALF****SZ!


Amennyiben segíteni akarsz, miért nem a hitelfizetésbe adsz be inkább pénzt? Mi értelme egy hitelt egy másik akár 80% személyi hitellel megfejelni? Elmebeteg vagy?

2013. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom hogy helyedben en kimennek Angliaba legalabb a McDonalds-ba dolgozni, ott konnyen megkeresel 600 ezer forintot es igy segithetsz legkonnyebben az anyadnak, aztan ha nem tetszik gyere haza.
2013. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen tartozása van anyádnak? Hitel, vagy magánjellegű? Mekkora összegű, milyen futamidejű, mekkora kamattal?
2013. okt. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A 6-osra nehogy hallgass. Okés hogy most meglenne a lóvé, de a kövi hónaptól ezeket fizetni kell!

OTP-nél a jövedelmed max 10x-esét adják személyi kölcsönbe. Ha tudod inkább segíts kp-val, ne személyi kölcsönnel!

2013. okt. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!