Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a paypal? Valaki...

Hogy működik a paypal? Valaki leírná részletesen, hogy a hülye is megértse?

Figyelt kérdés

e-bayen szereznék rendelni, amihez ez kell. viszont nem tudok angolul. már regisztráltam, viszont hallottam hogy kell majd valamilyen titkos kód. ez hogy működik?

ELöre is köszönöm


2013. okt. 18. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Össze kell kötnöd a paypal-t egy bankkártyával. A folyamat végén leemel 400 forintot. A számlatörténetben a megjegyzésben lesz egy kód. Azt kell majd beírni.

A 400 forint meg fog jelenni a paypal számládon, amit akár azonnal vissza is utalhatsz.


Megj.: 400 forintot írnak jóvá, de valamivel többet emelnek le.

2013. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

de hova írjam majd azt a kódot?

köszi szépen, hogy válaszoltál! :)

2013. okt. 19. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Na erre már pontosan nem emlékszem. De kell lennie valamiféle aktivásásos dolognak.

A bankkártyakezelés körül keresgéld.


De a google biztosan segít.


Szívesen válaszolok, ha tudok valami érdemest. (Jelen esetben kérdéses. Max google.)

2013. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a segítséget.

Sikerült találnom egy nagyon jó oldalt, ahova tényleg nagyon részletesen leírják, így még én is megértettem. :)

2013. okt. 21. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Na. Csak nem haszontalan a kereső. :D
2013. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!