Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik még olyan bank Magyaro...

Létezik még olyan bank Magyarországon, ahol ezek még elérhetők? (Többi lentebb)

Figyelt kérdés
Jelenleg egy takarékszövetkezetben van számlám, de rengeteget levesznek számla vezetési díjként, ezért szeretnék másik takarékszövetkezethez vagy bankhoz menni ami kedvezőbb. Egyik ismerősöm mondta, hogy valamelyik banknál/bankoknál lehetséges olyan hogy nincs számlavezetési díj, havonta 1-2x lehetséges ingyen felvenni készpénzt, valamint kártyás fizetésnél nem vesz le tranzakciós adót. Valami ilyesmibe szeretnék átmenni ha van még egyáltalán ilyen Magyarországon. Esetleg akiknek junior számlájuk van, azoknak a is várom válaszát, mert nem vagyok még 24 éves. Állítólag úgy kedvezőbbek a feltételek. Előre is köszönöm.
2013. okt. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a havi bevételed ami ráérkezik a számára?

Nem kell pontos összeg,elég ha anynit mondassz,hogy 120ezer alatt,fölött,150 ezer alatt,fölött van-e.

2013. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem junior kártyám van az OTP-nél.

Nincs számlavezetési díj. 45-50 forint a pénzkivét.


Ezenkívül neten szoktam lekérdezni az egyenlegemet, de az ingyenes.

2013. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak olyan csomagok a bankoknál ha 150 ezer vagy felett lévő munkabéred van akkor ingyenes a számlavezetés
2013. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
120 000 alatti a fizetésem.
2013. okt. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!