Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom elkezdeni törleszteni a diákhitelt?

Figyelt kérdés

Júniusban diplomáztam, s november 5 -én kell elkezdenem törleszteni a diákhitelt (diákhitel 1) 5600 Ft/hó.

De jelenleg összesen sincs ennyi pénzem...

(Mielőtt elítéltek, hogy minek kellett...2012. februárban meghalt anyukám, egyedül maradtunk a testvéremmel ketten, én is kórházba kerültem, azt sem tudtam hol vagyok, mi van, mi lesz, nem tudtam utána olvasni, hogy mi ez az egész, mivel jár, csak a testvérem behozta a papírokat, hogy töltsem ki, mert valamiből ki kell fizetnünk a rezsit. Kb. ennyi. Már ezerszer megbántam az egészet, de ez van. A testvérem azóta elköltözött, éli az életét, én meg magamra maradtam a hitellel. Nem sajnáltatásból írtam le, csak a "ha bulizni és új ruhákat venni jó volt, akkor visszafizetni is jó legyen" válaszokra megelőlegezvén.)



2013. okt. 25. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
keress munkát
2013. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt csinálom folyamatosan, a suli mellett dolgoztam, de megszűnt a diákmunka lehetőségem, felnőtt állást pedig még nem sikerült megkapnom. A munkaügyi központba is regisztrálva vagyok, de semmi...
2013. okt. 25. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyu azért havi 5-6 ezret bárhogy összeszedsz. Ennél jóval többe kerül megélni. Sokkal rosszabb ha nem fizeted aztán bedől az egész.
2013. okt. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Katoonene ***** válasza:
Ezt nem lehet 30egynéhány éves korig halasztani?
2013. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A minimum ha jól tudom havi 8 ezer mindenképp fizetned kell.
2013. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A minimum ha jól tudom havi 8 ezer mindenképp fizetned kell."


attól függ hogy mennyit vettél fel, mert ha max. összeget veszed igénybe akkor magasabb a törlesztő

2013. okt. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!