Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek hol találok olyan...

Szerintetek hol találok olyan embert, aki kölcsönszerződéssel adna kölcsön vad idegen embernek?

Figyelt kérdés

:) hülye kérdés tudom. Valami mecénás félére gondoltam.


Ki akarok jutni külföldre hajóra dolgozni. Két tanfolyamra és eszközökre kellene a pénz.



Hogy miért írtam ide, nem tudom ... :)



2013. okt. 26. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Úgy hívják, hogy Provident ;)
2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Persze, csak úgy ad neked kölcsönt, aztán rögtön el is távozol külföldre...


Szép álmok :)


Esetleg ingatlan van vagy valami, amire jelzálogot lehetne rakni?

2013. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy magánember nem fog neked hitelezni, ha pedig igen, akkor nem árt gyanakodnod... Max uzsorakamatra.


Akkor inkább próbáld meg hivatalosan, pl. banktól felvenni.

2013. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
én adnék neked 15%-ra évente, de nem adnád vissza, még akkor sem, ha véletlen meglenne a pénz a visszafizetésre, még nem is mondanád azt hogy nem adod vissza, nekem kéne szólni, erre annyit mondanál, hogy többet ne szóljak a pénzért, majd te fogsz szólni, ha meglesz. És ha ügy tartaná kedved feljelentenél, hogy uzsorázok. Bevinnének, 2 hónapig fogságban tartanának, majd 2 év múlva elítélnének és jól megbüntetnének. Én lennék büntetve, te lennél a tanú ellenem.
2013. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!