Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha délután háromkor befizettek...

Ha délután háromkor befizettek a számlámra pénzt, az ide fog érni még a mai nap folyamán?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

ha jól emlékszem 1-ig kell befizetni, hogy odaérjen biztosan

tehát vélhetően hétfőn fogod megkapni, lévén a holnap munkaszüneti nap

2013. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bankfiókba közvetlenül fizettek, akkor az azonnal a számládra került. Pl. van egy OTP-s számlaszámod, valaki bemegy bármelyik OTP-be az országban, befizet KP-t, akkor azonnal megkapod.


Ha átutalással fizet, akkor nem biztos...

2013. okt. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
közvetlenül otp-ben fizette be, de nem kaptam meg. mindegy mostmár, köszönöm a válaszokat
2013. okt. 31. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig akkor azonnal jóváírják a számládon, tehát most ki tudnád venni a kártyáddal egy bankautomatából.

Tudom, csináltuk, külföldön voltam, anyukám bement a bankba, betette a pénzt a számlámra, ahogy kijött a bankfiókból rácsörgött én pedig azzal a lendülettel már nyújtottam is át 2000 kilométerrel odébb fizetésre...


Úgyhogy szerintem átvágtak és nem fizették be...

2013. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vágtak át, mert édesanyám fizette be.... nem jött meg azonnal, csak másnap délután.
2013. dec. 29. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!