Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliában vásárolt valaki...

Angliában vásárolt valaki lakás hitelre?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tervben volt, de letettünk róla, mert a kollégám most vett hitelre lakást, és mesélte, hogy mindenre rámásznak a bankok. Még az egészségügyi állapotodat is nézik.. Nagyon nehezen adnak hitelt. Annyi pénzért meg inkább veszek Magyarországon egy szép házat, és álomberendezéssel csinosítom, sőt medencét is csináltatnék..
2013. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi most épp az ügyintézésnél tartunk és mi azt tapasztaljuk, hogy semmi gond a hitelfelvétellel. Eddig.

Valóban annyi pénzért amennyiért itt vesz az ember otthon kacslábon forgót vásrolhatsz de ez azért van mert otthon óriási a kínálat és most szinte semmi a kereslet, az ingatlanárak nagyon alacsonyan vannak.

Ugyanakkor itt Angliában éppen fordítva tapasztaljuk óriási a kereslet és van is kínálat ezért is olyan drágák a lakások - na meg ugye Anglia "a világ közepe". Elméletileg.

2013. nov. 1. 20:58
 3/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy csak azért nem vettetek végül hitelre házat mert ezt tapasztalta a kollégátok?

Vagy esetleg bele is vágtatok?

2013. nov. 1. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Heló, már régen írtad ki a kérdést, de azért talán még figyeled a kérdést.

Végül vettél lakást? Én pont az évben vettem lakást, ahogy kiírtad a kérdést, csak pár hónappal korábban. Nekünk símán ment minden és azóta már remortgage-eltünk is. Egész jól haladunk vele.

2017. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!