Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miket von le folyamatosan az...

Miket von le folyamatosan az OTP? Már felkúrnak agyilag.!

Figyelt kérdés

OTP Junior számlám van, amin állítólag nem kellene lennie számlavezetési díjnak, vagy ha van is nem 800ft-ok hanem 200. Folyamatosan 4-5 naponta megy le a pénz. Levettem az ösztöndíjam múlthéten (10.000ft), maradt rajta 500ft, mivel volt előzőleg rajta 500Ft. 2 nap múlva ebből lett -70ft, most megnéztem -800. Érdekes, amikor megcsináltattam nem volt ilyenről szó h havonta majd vonják le a sok pénz. Minden k#xva hónapba levonnak 2000ft-t minimum.. 1 hét múlva megint le lesz volna tuti biztos, már -1600-ban leszek.. De mi vonja le? Internet utalás, SMS van rá csak kérve könyörgöm, nem hiszem, hogy ezeknek az ára ilyen sok lenne... tavaly kértem rá WEB kártya szolgáltatást, aminek állítólag 250ft volt a havidíja, már lemondtam, de ha belépek az internet bankba még mindig ott vigyorog a számla.. Nincs rajta pénz, kereken 0FT, de még mindig ott van.. Már felkúrnak agyilag, folyamatosan anyámat kell lehúzkodnom, hogy ne menjen mínuszba a k#rva számlám, mert ha meg abban vagyok, küldik a felszólítást, hogy fizessek különben a kamatláb egyre magasabb lesz bla bla.. Rendes dolgozó ember lennék, rendes jövedelemmel, mit se törődnék pár ezer forinttal, de most így, hogy még diák vagyok, junior számlával, azt mégis vonnak le minden szarét... Eskü felkúrnak agyilag, bocsánat, hogy ilyen durván fejeztem ki magam, de nagyon elegem van már belőlük.. Vagy szokjam meg, mert ez normális? Mert 1 éve még rohadtul nem voltak le ennyit a számlámról még 6 hónap alatt sem, nem hogy 1 hónap alatt..


20/F


2013. nov. 6. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Nyomikám, olvasd el a szerződést, amit aláírtál, meg az értesítőket díjemelésről, amit az elmúlt pár hónapban kaptál!
2013. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%

Menj el a bankba es beszeld meg veluk, ne tolunk kerdezd mire megy el a penz.


Minden sms kb. 25 forint, tovabba tranzakcios adot is fizetsz. Tehat ha a keszpenzt preferalod akkor egyszer vedd fel az ossz penzt es ne sokszor kis osszegeket. Vagy terj at a kartyara, ott nem fizetsz semmi adot. Az sms ertesitest kapcsold ki. Ez a szamla amit mondasz hogy mar bezartad, menj el a bankba, vigyel magaddal egy papirt amire kinyomtattad a szamitogeped kepernyojet es latszik rajta, mutasd meg nekik es mond hogy ezt kapcsoljak ki azonnal. Par nap mulva ha nem lesz meg menj ujbol es mond hogy harmadszor a PSZAF-hoz fogsz menni. Ha akkor sem valtozik semmi akkor terjel at mas bankhoz, ugyis rengeteg van beloluk.

2013. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!