Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » áru hitel kérdés? Többi lent

áru hitel kérdés? Többi lent

Figyelt kérdés

egy új konyha szekrényt akarok fel venni 100000 ft értékben .A munkáltatóin van olyan kérdés hogy hány eltartott van a családba ,és menyi a keresetük mi hárman élünk 1 háztartásban és mind a hárman dolgozunk.

édesanyám venné fel és én lennék a kezes neki.biztosra akarok menni szerintetek be ixeljem vagy inkáb irjam oda hogy egyedül álló vagyok


2013. nov. 7. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ha hárman kerestek, akkor az biztosabb a bank számára, mintha egyedüliként vennéd fel a hitelt
2013. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az ügyintézőtől kérdezd meg, neki mégis van igen nagy tapasztalata, meg érdeke is, hogy megkapjad a hitelt. Ha biztosra akarsz menni :)
2013. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!