Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a menete annak ha vissza...

Mi a menete annak ha vissza akarom adni a banknak az autót? Sajnos nem tudjuk tovább törleszteni (svájci frankos).

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Miért a bank adott neked autót?

Bank pénzt ad,őt nem érdekli az autó, neki pénzt kell visszafizetni. Próbáljátok meg eladni és abból visszatörleszteni.

2013. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az első mondja... próbálj rá vevőt találni.
2013. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 2 millát letörlesztettünk még 1, 3 milla hátra van. Viszont az autó már csak 800 ezret ér. Már 9 éves :S
2013. nov. 9. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkor eladjátok 800 ezerért a maradékot meg törlesztitek nélküle ha lehet egyáltalán ilyent csinálni.
2013. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Lehet ilyet csinálni, persze.


Ha a banknak adod vissza azzal sokkal rosszabbul jársz, mert a 800e-t érő autót ők kb. 500e-ért fogják elárvereztetni, rádverik az árverezés költségét és továbbra is tartozni fogsz a különbözettel.

2013. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyit vettél fel hitelben?

9 év alatt 2m törlesztés nagyon karcsú, én 1,1m hitelre fizettem vissza 4 év alatt 3,8m-ot. Szintén frank gebasz, 2,3%-os kedvezményes hitelemet első alkalommal felnyomták 12,5%-ra, erre jött a frank magas repülése, 30e-es törlesztő felment 65-85e-re.


Tehát a szerződés, részletfizetési kalkuláció szerint 1,1m-re fizettem volna 4 év alatt 1,44m-ot ezzel szemben fizettem 3,8m-ot. Ez barátok között is 3,45x-ös visszafizetés!


Most gondoljunk bele akinek volt pl. 15m lakáshitele annak 51 750 000-et kell visszafizetnie ilyen feltételekkel 4 év alatt! Ezért szálltak el sokan a hitellel...

2013. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
A csillogás meg a flanc sok pénzbe kerül!Most meg isszátok a levét!Nem lett volna jobb egy öreg autó?
2013. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!