Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet egy másik bankhoz...

Hogy lehet egy másik bankhoz átmenni ha van már egy számlám ennél a banknál és megszeretném szüntetni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel a körülményeket nem írtad le, így annyiból áll az egész, hogy bemész a korábbi számlavezető bankod valamelyik fiókjába és megszünteted a számlád. Kb. 10-15 perc alatt megvan.
2013. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy erstés ismerösöm át akar menni otp juniorra mert amikor kártyát keltt csináltatnia nem a megfelelö emberre hallgatott, és fizeti össze visza a minuszikat meg az éves kártya dijjat...
2013. nov. 17. 13:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Mivel junior kártyáról van szó, először szerintem azt a kérdést kell feltenni, hogy szüksége van-e egy diáknak bankszámlára, ha nincs folyamatosan bérből keletkező jövedelme.


Egyebekben meg, mint leírtam. Bemegy, megszünteti és kész.

2013. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem diák, pont az h folyamatos bére van munka miatt csak kiakarja használni még 24 éves koráig most lett 22, hogy nem kell kártya díj levonogatások nincsenek stb. köszi a választ!
2013. nov. 18. 17:50
 5/13 anonim ***** válasza:
először megnyitja az uj bankban a számlát, aztán beviszi a munkahelyére az igazolást, ami alapján innentől oda kapja a fizetését. és ezek után megszünteti a régi számlát. ha nem hó végére hagyja, akkor tutibb hogy az uj szamlara könyvelik a fizut.
2013. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Iwry válasza:

Semmi extra bemegy az OTP-be, nyit egy junior számlát, aztán átbattyog az erstehez és megszünteti a számlát. Az új bankszámlaszámot pedig rövid időm belül beviszi a bérosztályra.

Csak egy tanács: Nézze meg az MKB Student bankszámlát! Amikor tavaly váltottam, az volt a legjobb díjú. 2 ingyenes kp-felvét bármelyik bank automatájából, 50 Ft számlavezetési díj, utalás és vásárlás ingyenes,kártyahasználati sms-ek ingyenesek.

2013. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi, de a juniornál midnen inygenes a felvét is csak az smsek kerülnek 10 ftba ha vásárolok róla és küldi hogy hol történt
2013. nov. 24. 10:41
 8/13 anonim ***** válasza:

"de a juniornál midnen inygenes a felvét is"


Azért én ezt megnézném a kondíciós listában a helyedben. Lehet korábban így volt, de ma már nemigen van olyan számla, ahol minden ingyenes lenne és ne lenne valamilyen jövedelem vagy megtakarítás feltétele.


Én itt úgy látom elég kevés dolog ingyenes => [link]

2013. nov. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nekem az egyenlegem tényleg nem változik csak amikor smst küldenek :O lehet h korábbi megkötés miatt nem?
2013. nov. 24. 11:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha így van, örülj neki.
2013. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!