Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy lehet egy másik bankhoz...

Hogy lehet egy másik bankhoz átmenni ha van már egy számlám ennél a banknál és megszeretném szüntetni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 12:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
mármint én ennyire nem merültem bele, de tényleg nem vonogat le max ilyen 50 ft ot havonta, nem úgy mint ismerősöm kártyájáűrol -7000 be van megilyenek ugye az ersténél, én csak annyira használom a kártyám h fizu rámegy leveszek amennyi kell és ennyi
2013. nov. 24. 11:42
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez Ersténél sincs olyan, hogy havonta 7 ezer forintokat levon a bank mindenféle indok nélkül. Meg kell nézni a kondíciós listát és összevetni a bankszámlakivonattal. Mindenre meg lehet találni a magyarázatot.


Például sokan nem mondják le a papíralapú bankszámlakivonatért, melyet postai úton kapnak meg, és melynek legtöbb esetben díja van, havi 200-300 forint.


Sokan dombornyomott Visa kártyát kérnek, "mert interneten csak ezzel lehet vásárolni", miközben nem is teszik és ez így nem is igaz, aminek az éves díja legalább 5000 forint.


Sokan havonta ötször vesznek fel ATM-ből kis összeget, majd elbattyognak a postára feladni a csekket, miközben ha átutalással tennék netbankon keresztül, vagy kártyás fizetéssel a szolgáltató oldalán (pl. ELMŰ) megint spórolhatnának.


Egy jól megválasztott bankszámla és annak körültekintéssel történő használata (nem kérek minden tranzakcióról 30-40 forintba kerülő sms-t, papíralapú számlakivonatot, ahol lehet kártyával vásárolok, olyan kártyám van, amire tényleg szükségem van) nem kerül havi 200-300 forintnál többe.

2013. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
aham értem köszi a válaszokat
2013. nov. 24. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!