Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérdésem az hogy jogos ez az...

Kérdésem az hogy jogos ez az eljárás? Megtehetik? Esetleg én tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Vettem fel egy kisebb összegű kölcsönt egy banktól (Jó ötlet) amiből még van egy nagyon apró tartozásom, amit nem tudtam kifizetni. Naponta rendszeresen hívnak és hívás után üzenetet küldenek, a napokban még egy munkatársuk is felkeresett személyesen, a lépcsőházunkba várt amíg haza nem jövök. Ez kicsit már frusztráló és zaklatás szagú. Mély megaláztatásomban, részletfizetést beszéltünk meg, decemberi kezdéssel. Feleszmélésem után gondolkodtam és próbálok tudakolózni.
2013. nov. 18. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tartozol és kiadták már a tartozásodat, akkor bizony meg is tesznek bármit. Hiszen a pénzt behajtani érdekükben áll.
2013. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha te tartozol, miert ne lenne 'jogos' az eljaras? pont azert csinaljak, hogy minel inkabb erezd a nyomast, es fizess.
2013. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogos hát.
2013. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké,nyílván a pénzüket akarják de így,ilyen módon,hogy folyamatos a zaklatás és megaláztatás a lakók előtt?20e ft-ról beszélünk.
2013. nov. 19. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Régen az adósokat meghurcolták a város főterén. Ahhoz képest tök jó.


Esetleg azon kéne elgondolkodnod, hogy TE TARTOZOL, inkább meg kéne húznod magad ha nem fizetsz, nem lázongani.

2013. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy kérdést tettem fel a 21.században,ez nem "lázongás"!De nagyon szépen köszönöm a hasznos információt,majd "elgondolkodok"!
2013. nov. 20. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!