A diákhitel kamata hogy alakul? Bővebben lent

Figyelt kérdés

8,5% körül írnak a weboldalon, de úgy tudom csak 35 éves korom után kell elkezdenem törleszteni a jövedelem alapján de sok helyen, többek közt itt is írják akik igénybevették a hitelt, hogy ők már most fizetnek valami havi 6500 forintot.

De kérdem én minek, amikor ráér 35 éves korom után fizetni?

Növekszik a kamat? vagy mire jó ez az előtörlesztés? ha növekszik akkor mennyivel, és hogyan?



2013. nov. 25. 16:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
jaa értem már. nekem kb 24 éves koromba lejárna a tanulói jogviszonyom de ki akarnám húzni 35 ig a törlesztést
2013. nov. 25. 18:26
 12/12 anonim ***** válasza:

"De az is lehet, hogy én azt a felvett összeget, annyi idő alatt meg tudom forgatni, és 5 millióval tartozom, de addigra lehet már 10-et csináltam belőle."---ha annyira segg buta vagy, hogy kamatot sem tudsz számolni, ami általános iskola 6-odikas anyag, akkor te biztosan nem fogod jól megforgatni azt az összeget!

"Ezt is vedd figyelembe"!


(Milyen iskolába vesznek fel egy ennyire visszamaradott egyént?)

2013. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!