Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Előrelátó Betéti számlám...

Erste Előrelátó Betéti számlám van. Miért kaptam ilyen kevés kamatot?

Figyelt kérdés
Első hónap az igénylés óta, 120.000 Ft-ot fizettünk be, és csak 80Ft kamatot kaptunk rá hónap végén. Kiszámoltam, és a meghirdetett 5 %-os kamat havonta 500 Ft körül kéne, hogy legyen. Miért kaptunk ilyen keveset?
2013. dec. 3. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Kamatadó, EHO, esetleg számlavezetési díj is lejön még belőle. Nem volt induló költség? SMS díj?
2013. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az összes, amit felsoroltál, külön le lett vonva. Ennek a betéti számlának elvileg nincs külön díja. Se induló ktg, se sms szolgáltatás sincs. Írtam nekik e-mailt, remélem visszaírnak, hogy miért van.
2013. dec. 3. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Az nem éves kamat?
2013. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, nézd meg a hirdetményt, ott lesz valami apróbetű
2013. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te éves kamatot írsz, de 30nap után kérnéd ezt az összeget, mars vissza 5-ödikba!
2013. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!

Szerintem neked kéne visszamenned ötödikbe, mert ha utánaszámolsz, én jót írtam!

(120.000*0,05)/12= szerinted mennyivel?? 500 Ft.

Tisztában vagyok vele, hogy az éves kamat.

De azért köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 4. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó írja a kérdező. Ennyi lenne a havi kamat. De mi lenne ha helyettünk inkább a bankodat kérdeznéd?
2013. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólásomban megírtam, hogy megkérdeztem. Később meg is kaptam rá a választ: azért, mert a pénzt 6 nappal előtte utaltuk rá. Vagyis csak arra a 6 napra kaptunk kamatot. Utólag belegondolva logikus is.
2013. dec. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!