Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal: "The bank that issued"...

Gabesz9997 kérdése:

PayPal: "The bank that issued" mit jelent?

Figyelt kérdés

A PayPal ezt a hibát írta ki miután feloldattam a kártyámat.

"The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuers customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."


Mit kell csinálnom? Hogy megadhassam a kártyaszámomat és legyen PayPal om?



2013. dec. 3. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A kártyakibocsájtó bank nem hagyta jóvá ezt a tranzakciót. Ha további kérdése van, kérem keresse fel kártyakibocsájtó bankjának ügyfélkapcsolati munkatársait. Az azonnali továbblépéshez adjon hozzá egy másik kártyát.
2013. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is letudtam fordítani csak, hogy úgy lényegében mit jelent? Nincs elég pénz a számlámon vagy mit?
2013. dec. 3. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha további kérdése van, kérem keresse fel kártyakibocsájtó bankjának ügyfélkapcsolati munkatársait."


Ennek pontosan melyik része nem világos, Gabesz?

2013. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hívd fel a bankot.
2013. dec. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!