Péter.S kérdése:

Menyire Jó az Mkb student?

Figyelt kérdés
Most készülök csináltatni egyet de mielött megcsinálom gondoltam kipróbálom a netbankár demót na végig futottam rajta félig meddig értettem is csak ezen a átutalás dolgon akadtam el.Ugye én emelett használnék egy Paypal számlát és anyi a problemám hogy nem értem hogy hogyan tudok majd pénzt küldeni a paypal számlámra .Azt vágtam mit hova kell írni csak hogy nemtudom hogy az egyedi azonosítót hova vagy hogyan írjam. Mert legalább 3 helyet találtam ott és nem tudtam hogy most mit hova ide vagy ide.? Ezen kívűl még az lenne a kérdésem hogy menyire jó ez a student szolgáltatás?

2013. dec. 3. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy hónapos a kérdés, gondolom már nyitottál számlát.


Az Erste Szemeszter csomagja sokkal jobb. 26 éves korodig lehet és sokkal kedvezőbb.

2014. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!