Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Házastársnak kötelező aláírni...

Házastársnak kötelező aláírni a hitel igénylő papírt?

Figyelt kérdés
most csináltunk egy hitel igénylést online soha nem csináltuk még így mindig be az euronics media markt stbstb.. és ott na viszont itt kérték hogy házastár vagy élettárs van-e természetesen van de viszont nem biztos hogy aláírná a papírt rossz ember közti kapcsolat miatt ilyenkor mi a teendő ? ha azt írom nem vagyok házas úgyis utánna néznek és látják hogy de az vagyok mért nem írtam be de amikor személyesen intéztük akkor ott is kérdezték hogy házas-e vagyok igen az vagyok de nem kérték hogy írja alá a házastárs javítani meg nem szeretném mert fölösleges kötelező a házastárs ilyen esetbe vagy sem ha nem írja alá akkor csak az ő jövedelme nem lesz hozzá rakva ??!
2013. dec. 8. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak ha tarsfelvevo a hitelnel. Altalaban hazastarsak egyutt szoktak, mert boldogabb csaladokban ket jovedelem van, de ez nem kotelezo.
2014. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!