Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudom meg bankkártyaszámom?

Hogy tudom meg bankkártyaszámom?

Figyelt kérdés

Tegnap igényeltem diákszámlát , a kártya kiküldése több mint egy hét még.Felmentem Netbankba, ott megvan a kártyaszám, de a középső 4 karakter kivan csillagozva. Mért van, és hogy tudhatnám meg kiküldés elött a bankkártyaszámom?


Válaszokat köszönöm.


2013. dec. 10. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztonsági okokból van kicsillagozva, mert egy számítógép az mégis csak számítógép, sosem 1000 százalékig biztonságos rajta az adatvédelem. Csak akkor fogod tudni, ha kézhez kapod. Egyébként meg minek akarod előre tudni?
2013. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnálom. Sportfogadási oldalhoz kell a regisztrációhoz.
2013. dec. 10. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod meg, csak ha kiküldték.


Legalább lesz időd elgondolkodni, hogy valóban érdemes-e sportfogadáson elbukni a pénzedet.

2013. dec. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, biztonsági okokból nincs kiírva teljesen.


De ha ki lenne akkor is kevés lenne. A lejárat idejét még ki lehet sakkozni, de a CVC kód csak a kártya hátulján szerepel.


A sportfogadás meg tényleg akkora hülyeség.

2013. dec. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!