Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » USA-bol mi a legegyszerübb...

Puskás Gellért kérdése:

USA-bol mi a legegyszerübb modszer a banki utalásson kivül a pénz utalására magyarországra?

Figyelt kérdés
Üdv. Van 1 tárgyam eladásra és egy Amerikai Személy venné meg. Junior bankszámlám van és aszhiszem arra nem tud utalni. legalábbis aszt mondja. valami csekk vagy valami nincs ami bankszámlámra jön?
2013. dec. 10. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Te még nem hallottál a nigériai csalásokról? Mert ez bizonyára az akar lenni. Feltéve, hogy egy apróhirdetési oldalon jelentkezett az általad kinált műszaki cikkre.


A kérdésedre válaszolva: Paypal a legegyszerűbb. De a csaló ezt nem fogja erőltetni.

2013. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne junior bankszámlára utalni???

El vagy tévedve...

2013. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az tényleg csalás? Nigériába lakik az illető és a kisfiának venné meg a psp met 40 ezerért
2013. dec. 10. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen pár hónapja laptoppal. Se laptop, és még ő fizetett 100 ezeret.

Egy napi rajta röhögtünk.

2013. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor küldd az árut ha tényleg fizetett. Tuti nem fog fizetni amúgy. :)
2013. dec. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is hirdettem arangyürüt s még aznap jelentkezett valami n igger hogy küldjem el neki s majd utána fizet. én nem küldtem.
2014. jan. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Viszont azt nem értem. Ameriaki és Nigériában lakik? Nem emlékszem hogy Tiranonban Afrikát Amerikához csatolták volna.
2014. jan. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!