Adam19044 kérdése:

Miért nem lehet Steamen fizetni paysafecard-al? (paysafecard.com) azt írják hogy támogatja a Steam ezt a fizetési módszert.

Figyelt kérdés

Nem rég készítettem egy saját Paysafecard fiókot, amit amúgy csak ajánlani tudok mindenkinek, akik nem múltak el 18 évesek, vagy esetleg nem nagyon mernek hitelkártya adatokat megadni. Ha többet szeretnétek tudni weboldalon Magyarul leírnak mindent róla. Nos egy a baj. A weboldalon meglehetett tekinteni azon játékok, szolgáltatások listáját, amik támogatják ezt a fizetési módszert. Köztük volt a Steam is, ennek nagyon megörültem, már ki is próbáltam hogy működik-e, de sajnos nekem csak a következő fizetési módokat tűnteni fel a Steam:

Webmoney,Visa,Mastercard,American express,Discover,JCB,Paypal. Azért lenne ez nekem fontos, mert nem múltam el 18, ez az egy fizetési mód az ami nagyon egyszerűen, mindenféle kezelési költségek nélkül működik. Válaszotokat előre is nagyon köszönöm!



2013. dec. 10. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most nem fogok újra utánanézni, de úgy rémlik, hogy Magyarországon nem támogatja a Steam, ezért meg sem jelenik az opció.
2013. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
18 év allat is csináltathatsz mastercardot amivel pedig ilyen problémád nem lesz
2013. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék MasterCardot? Nekem úgy kéne hogy ne keljen szülői aláírás, és ne tudja senki nyomon követni. Lehetséges ez? Ha igen, hogyan kezdjek hozzá Mastercard készítéshez?
2013. dec. 25. 16:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 18, akkor szülő nélkül nem fog menni.
2013. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem azért köszönöm a válaszotokat :)
2013. dec. 29. 03:13
 6/16 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van én sem múltam el 18 és nekem is szükségem lett volna paysafecard-ra steamon de nincs a lehetőségek között... Egyik Németországban élő barátomnál meg van! Most hogy van ez??!
2014. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

A helyzet hogy nem vagyunk a támogatott országok között.


[link]

2014. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ha g2a.com veszel gift cardot (20/25 euro) azt tudod aktiválni a steam fiókodban.
2014. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
8 válaszoló ez nem tudtam. Köszi az infót:)
2014. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
g2a.com megoldás müködik. Köszönöm már egy féléve kínlódom ezel és most sikerült.:)
2014. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!