Gabesz9997 kérdése:

Maestro kártya kérdés?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hamarosan kéne egy bankkártya és bankszámlaszám online fizetéshez. Nagyobb részt Steam.És az lenne a kérdésem, hogy Maestro val tudok Steam en fizetni vagy Maestro val lehet PayPalt csinálni?

2013. nov. 14. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A Maestroval ugyanazt lehet amit a többi kártyával is, már nincs különbség. Régen volt, de azóta megújult a kártya. Paypalon is használható, a steam nem tudom mi... de gondolom valami fizetős oldal(?), akkor meg egész biztosan le van írva hogy milyen kártyákat fogadnak el.
2013. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Steam en játékokat tud az ember online venni és ott nincs maestro de van paypal és azért kérdem, hogy lehetséges e a paypal, hoz csatolni. De köszönöm szépen a válaszodat :) Ment a zöld kéz.
2013. nov. 15. 10:31
 3/4 anonim válasza:
Dombornyomott MasterCard kártyát kérj! Picit többe kerül, de nincs vele semmi szopás a továbbiakban
2013. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha elmúltam volna 18 akkor dombornyomott bankkártyát vettem volna. De mivel csak 16 vagyok :D. De köszönöm a segítségeket az ügy lezárva megjött a kártya PayPal már meg is van, úgyhogy minden faja :) Zöld kéz mindenkinek
2013. nov. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!