Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol csináltassak bankkártyát...

Hol csináltassak bankkártyát ha nem megy rá fizetés és csak internetes vásárláshoz, eladáshoz kell?

Figyelt kérdés

Tehát csak annyira kell, hogy feltöltök rá egy kisebb összeget abból vásárlok vagy éppen ide érkezik pénz ha eladok valamit.

Hol a legkedvezőbbek a díjjak?



2013. dec. 12. 10:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 22 vagyok és nem vagyok diák.
2013. dec. 12. 11:14
 2/6 anonim ***** válasza:

keresgelj itt:


[link]

2013. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Internetes vásárláshoz dombornyomott kártya kell, arra figyelj!
2013. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én MasterCardom nem dombornyomott, de évek óta vásárlok vele a neten...
2013. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

www.bankracio.hu összehasonlítójában beállítasz minden adatot és kilistázza neked költségek szerint, a legjobbtól kezdve.


Utána a bankok honlapján is utána kellene olvasni azért. Apróbetűs részek. Vonatkozó hirdetményt áttanulmányozni.


Viszont már évek óta nem muszáj dombornyomott kártya internetes vásárlásra.

Nem tudom, hogy aki írta honnan szedte.

Az OTP-nál már 7 éve sem kellett, de több bank is nagyon régen alkalmassá tette az elektronikus kártyákat is az online fizetésre.


Ha internetkártyát (bankonként eltérő a neve) is kérsz mellé, teljesen biztonságossá teheted az online fizetést. Van díja de maximális biztonság.

2013. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ötlet:

Junior számla 14-24 éveseknek.

[link]


Díjmentes a számlavezetés.

Éves díjmentes 1 db Junior bankkártya, amely internetes vásárlásra is alkalmas. Ha a MasterCard Online Junior kártyát választod, akkor egy PayPass funkcióval ellátott bankkártyát kapsz, mely segítségével akár érintés nélkül is fizethetsz az arra alkalmas terminálokon.



Díjmentes bankkártya éves díj,

2014.02.01-től havi két díjmentes készpénzfelvétel az ország bármely bankautomatájából ha nyilatkozol/kéred az OTP-nél.

Havidíjmentes internetbank.


24. születésnap után automatikusan Jump számlacsomagra váltják, ami még 4 évig kedvező, a fenti kedvezményekkel, kivéve hogy anak van egy kis havidíja, havi 185Ft jelenleg, persze addigra ez nőni fog. (Persze addig is, vagy később is válthatsz, megszüntetheted, más bankhoz mehetsz ha akarsz.)

2013. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!