Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha fél évvel ezelőtt az...

Ha fél évvel ezelőtt az OTP-nél nyitottam egy bankszámlát, de azt nem aktiváltam be, ergo soha nem is használtam, akkor kell-e valaha is majd fizetnem érte?

Figyelt kérdés
OTP Junior, tehát ingyen csinálták, eddig semmit nem fizettem.

2013. dec. 12. 20:44
 1/5 anonim válasza:
elvileg nem.
2013. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számlát nyitottál akkor van. Nincs beaktiválás. Nem létezik ilyen.


Ha van havi zárlati díj, akkor azt minden hónapban vonják. OTP Juniornál valószínű (nem biztos), hogy nincs.


De a számla él ha aláírtad a szerződést.


A kártyánál van, hogy külön aktiválni kell.


A számla után ha van díj vonják és ha van kapcsolódó szolgáltatás azután is.

2013. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor konklúzióként elmondhatjuk, hogy ha eddig sem fizettem semmit, akkor ezután sem fogok, ugye? :)
2013. dec. 13. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok.

Ne haragudj, de elolvastad amit írtam.


A számla él, ha aláírtad a szerződést.

Ha van havi zárlati díja (nem tudom, hogy van-e), akkor azt vonják minden hónapban.

Ha egyéb szolgáltatás is van hozzá, aminek van díja, akkor azt is.


Miért nem kérsz hozzá netbankot? Az ingyen van.

Vagy érdeklődj a fiókban.

2013. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legfontosabb információk Junior Számla 7-14 éveseknek: [link]


Legfontosabb információk Junior Számla 14-24 éveseknek:

[link]


Jelenlegi díjak felsorolása:

[link]


Nem garantált, hogy később is díjmentes marad a számlacsomagban az, ami most díjmentes, illetve aminek most díja van benne, annak is emelkedni fog a díja (infláció, üzletpolitikai döntés és a kormány adóemelései miatt.)


Ha nincs rá szükséged és megszüntetnéd, magánszemélyeknek kötelezően díjmentes a számlamegszüntetés, ha a számlanyitástól kezdve egy éven belül megszünteted. Egy év után a bank aktuálisan meghirdetett számlazárási díját kell fizetni.

2013. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!