Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemtudom ki kezdett már el...

Nemtudom ki kezdett már el valaha könyvet írni, de megkérdezem. Ha egy relytélyekkel teli iskoláról írok gyerekekkel együtt akkor hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Mutassam be az iskolàt először ès utána jöjjenek meg a gyerekek?

Vagy fordítva?



2013. szept. 30. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt egy helyesírási szótárral érdemes kezdeni....
2013. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Én az iskola leírásával kezdeném.
2013. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek mekkora szerepet szánsz.
2013. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha már rejtélyek, akkor én valami izgalmas, titokzatos bevezetéssel kezdeném, és csak aztán térnék rá a konkrét főszereplőkre, helyszínre. de semmiképpen nem jellemezném őket ilyen "iskolás dolgoaztszerűen" inkább derüljön ki a jellemük, szokásaik a történetből!


sok szerencsét, könyvet írni bátor vállalkozás! :)

2013. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először kell valami frappáns bevezetés ami kedvet ad az olvasónak ahoz hogy tovább folytassa a könyv olvasását. Azután persze jöhet az hogy bemutatod az iskolát,de ne legyen olyan mint egy leírás pl: Az iskola régi,koszos,nagy,sárga... stb :) Azután persze jöhetnek a szereplők is... Remélem tudtam segíteni :)
2014. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!