Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mennyi megtakarítása...

Kinek mennyi megtakarítása van a bankban, vagy a párna alatt? Életkort is írjatok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim válasza:
51%

Megtakarítás a bankban : 0 Ft

Párna alatt : 0 Ft

Magyarország jobban teljesít!

2013. dec. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
64%

Bankban hónap végére: kb. 400,- Ft...

Széfben: kb. 100.000,- Ft, ami az eddigi egész életem megtakarítása, 28 évesen.

Otthon lakom, eltartanak - napi 10-12 óra munka és minimálbér mellett...

Magyarország: én így "szeretlek"!!

2013. dec. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
69%

kb 300ezer a számlámon,

200ezer lekötött betét

85ezer gépjárműnyeremény betétkönyv,

kb 500ezer készpénz,

kb 40ezer euroban.

21 éves vagyok, ezt a pénz mint én kerestem meg magamnak. nyaranta külföldön szoktam dolgozni az egyetem mellett. nyilván itthon is fizetésből nem nagyon lenne semmi amit félretennék

2013. dec. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 A kérdező kommentje:
miért jó ha euróban van pénzed?
2013. dec. 16. 08:30
 5/78 anonim ***** válasza:
76%

Én meg lakcímet kérek attól, aki sokat tart a párna alatt.. :D


Otthon csak pár tíz ezret, bankban és állampapírban, mindkettőben több milliót.


26 évesen, teljesen önerőből, érettségivel.

2013. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
66%

Értékpapírszámlán és az államkincstárnál: ~1,1 millió forint


Bankban és készpénzben nem tartok túl sokat, csak a havi megélhetésre elegendőt.


20 éves egyetemista vagyok, a pénzem egy része régi perselypénz, egy része diákmunkákból van, másik része ösztöndíjból, egy újabb része pedig az otthonról kapott pénzből megspórolt rész. Havi 35-60 ezer forintot tudok eltenni attól függően hogy mennyit diák munkáztam abban a hónapban és hogy mennyit kellett az alap dolgokra költenem.


Bírom hogy nagyon sok ember önmaga helyett másokat próbál okolni a helyzetéért (1-2). Magyarország válságban volt mostanáig 2006 óta folyamatosan, mégis vannak emberek 0 ft-nál több megtakarítással is (3, 5, 6). Én erről mindig úgy tartottam, hogy legjobb egyedül magamat hibáztatni szinte mindenért, amit elértem az életben, még ha ez sokszor nem is teljes mértékben igaz: Azért, mert az életeden csak te magad változtathatsz és ha másokat hibáztatsz, egyben el is ismered hogy másoknak nagyobb befolyása van az életedre, mint magadnak. Ez pedig a cselekvőképtelenség gondolatába és abba taszít, hogy másoktól várj megoldást az életed gondjaira (hiszen azokat azt gondolod mások is okozták neked).

2013. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
69%
A kérdezőnek válaszolnék,hogy miért jó,hogy euróban van a pénzem. Egy külföldi távoktatási egyetemnek is hallgatója vagyok, ahol euroban kell utalnom néha-néha 100 eurot, ezen kívül ha külföldre utazom akkor nem kell mindig váltogatnom, pl most voltam Bécsben, vagy megyek Velencébe is. Az utat forintban ki tudom fizetni, de nyilván kell egy kis költőpénz is.
2013. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
72%

Bankban folyószámlán: kb. 100 ezer körül

Bankban lekötve: 200-300 ezer Ft

Értékpapír számlák, államkincstár, nagyjából 2-2,2 millió Ft, amiből 350 ezer Ft bármikor könnyen hozzáférhető pénzpiaci alap biztonsági tartalékként, többi TBSZ-ekben

Lakáskassza: nagyjából 1 millió Ft


Párna alatt nem tartok, nyilván úgy átlag 50 ezer kp azért akad nálam.

Ez összesen kb. 3,5 millió. Ebből 1 milliót nagyszülőtől kaptam, a többit magam gyűjtöttem, és gyűjtöm tovább, a következő 5 évben szeretném legalább duplázni, nem akarunk gyerekvállalás előtt instabil anyagi háttérrel rendelkezni.


26 éves vagyok.

2013. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
85%

Bankban és párna alatt is nulla megtakarítás.

Örülök, ha a fizumból nullára kihozom a kiadásokat. Kifizetem a rezsicsekkeket, a bkv bérletet, a kaját és slussz.

Ezer éve nem voltam nyaralni fodrásznál, nem vettem magamnak ruhát, cipőt.

32/N, több diploma, több nyelv ismerete, de alig keresek sajnos...váltanék, de be se hívnak interjúra, nem vagyok senki rokona sajnos

2013. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim válasza:
92%

nekem is csak néhány millió bankban + 1 szép autó a garázsban :)


#9

néhány hónapja én is váltanék, de engem se hívnak be, 3 versenyképes diploma + 10 év (sajnos nem multi) tapasztalat ellenére se:( az okát magamban próbálom keresni, mert ha nem bennem van akkor nehéz lesz megoldani, mivel szintén nincs rokonom sehol...

2013. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!