Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Zárolták a számlám, újratudom...

Zárolták a számlám, újratudom indítani?

Figyelt kérdés

Múlthéten bementem a bankba hogy pénzt rakjak fel a számlámra, de mivel azt zárolták tartozás miatt, nem tudtam rátenni semmit sem. Ha befizetem a tartozást, a számlát újra megtudják nyitni nem? OTP Bankról van szó, junior kártya. Mellesleg erről a tartozásról nem kellett volna levelet kapnom?

17/F



2013. dec. 18. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom nem fizetted be,a számlavezetési díjat,biztos kijött 2-3ezer ft tartozás,és mivel nekik a semmirevalóságod nem éri meg,így bevonták a számládat,kártyáddal együtt
2013. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már voltál a bankban, miért nem kérdezted meg, mi a teendő? Menj vissza, intézd el.
2013. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Technikai költségekben eredő pár ezer forintos tartozásért számlát nem zárolnak.


A bankfiókban tudják megmondani, hogy mi a teendő a feloldáshoz.

Több oka is lehet a zárolásnak és attól függ, hogy hogyan lehet feloldani.


Az életkorod miatt nyilván nem inkasszó az oka.


Viszont ha tartozás miatt zárolták, akkor befizetni lehetne, hiszen ezzel is csökkenne a tartozásod.


A fiókban nem mondott semmit az ügyintéző? Elmondta, hogy zárolva van és ennyi volt a beszélgetés?

2013. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Számlakezelési díjból jött össze az összeg, de én erről nem kaptam levelet, és mivel nem volt rajta pénz, így lett kb -4000 Ft rajta... azt mondta a csaj, hogy bekell fizetnem és akkor nyithatok új számlát amihez kapok bankkártyát, amit persze meg kell vennem... énmeg k**vára felháborodtam és elmentem a p****ba... levelet sem kapok hogy tartozásom van, aztán még fizessek is egy új bankkártyáért... hát a k***a anyjukat :/ csakmert még nem vagyok 18 feletti, nem kéne így kib***ni velem
2013. dec. 23. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!