Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kártérítési pert hogyan lehet...

Kártérítési pert hogyan lehet indítani?

Figyelt kérdés
Egy bankról van szó,több mint egy éve nyaggatnak az alaptalan követelésükkel.Ügyvéd szerint per lesz és ott lezárul az ügy az én javamra.Sokat idegeskedtem miattuk,jártam iskolába ami 200 000 forintba került de abbahagytam mert nem ment a koncentrálás.A befizetett pénz persze elúszott.Ha tényleg nekem adnak igazat a tárgyaláson lesz értelme kártérítést eröltetni,vagy hagyjam az egészet?
2013. jan. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az állandó idegeskedés miatt hagytad abba a sulit, amin 200 ezret vesztettél, ezt nem fogod tudni megkapni. Akinek nagyobb a tűrőképessége, egy bankkal folytatott bírkózás ellenére is jár iskolába. Csak azt a kárt kaphatod meg,amit a bank közvetlen okozott, amennyiben menyered az ellene indított pert.
2013. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy a bank ellen megnyerd azt a pert, hogy az iskolát miattuk hagytad abba. Mond meg az ügyvédnek, hogy oké, pereljünk, de őt csak a per után tudod kifizetni abból a pénzből amit megítélnek neked. Rögtön mást fog tanácsolni :)
2013. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az iskolába három hónapja jártam amikor úgy láttam,hogy nem fog menni.Ekkor tartott kb.félidőben a banki terror.Nem csak arról van szó,hogy követeltek tőlem valamit,hanem ezt napi szinten tették levelekkel,telefonhívásokkal egyre erősítve.Az ügyvéd ezt mondta:lelki terror.Én a banknak minden hivatalos iratot átadtam,tehát tudniuk kellett,hogy amit művelnek az jogtalan.
2013. jan. 5. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen, úgyhogy kár ezzel foglalkozni.
2013. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és minden válaszolotól elnézést kérek.Nem bankról van szó hanem behajtó cégről.Többször is elírtam,bocsánat.
2013. jan. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!