Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Őszintén! Vettetek fel hitelt...

Őszintén! Vettetek fel hitelt a karácsonyi ajándékokra?

Figyelt kérdés

Állítólag az emberek közel fele felvesz ilyenkor hitelt, hogy mindenféle szuper ajándékot vehessen a családjának, gyerekeinek. Én fel nem tudom fogni, hogy ajándékok miatt, hogy képes valaki adósságba verni magát, de ez az én véleményem.

Ti szoktatok hitelből ajándékot vásárolni?


2013. dec. 19. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Az idióta aki ajándékra hitelt vesz fel! Soha nem vennék fel ajándékra se!

Párommal mindig úgy ajándékozunk, ahogy a pénztárcánk engedi!

2013. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Soha...


Nálunk a karácsony nem erről szól.

2013. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%

Nem!

Ha nem futja, akkor ez van és kész.

De bírom mikor utána sírnak, de kellett a laptop, tv, tablet meg minden szirszar hitelre!!!

2013. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Max. lakáshitelt vennék fel, de soha semmi másra nem. Autóra se, másra meg pláne nem. Személyi hitelt sem. Addig nyújtózkodunk ameddig a takarónk ér.
2013. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi inkább nem is ajándékozunk a családban, mert mindenki csóró.
2013. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem, sem idén sem korábban.


Egyszer vettem ajándékokat hitelkártyával, de azt januárban egyben visszafizettem így kamatot nem számoltak fel rá. Az számít?

2013. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem, még sose volt ilyen.

Ha nincs nagyon pénz, akkor kisebb ajándékokat veszünk. A lényeg, hogy a másik érezze, hogy gondoltál rá.

Nálunk egyébként csak a szűk családban szokás az ajándékozás. Nem veszünk minden rokonnak valamit.

2013. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,még soha és nem is fogok.A karácsony nem arról szól hitelbe verjük magunkat.
2013. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem de egy párt ismerek akik még 3 évig fizetik az esküvőjük hitelét miközben 2 éve már el is váltak.
2013. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Szűk családi körben megegyeztünk, hogy senki nem vesz fölösleges és drága ajándékot a másiknak. Olyanokat ajándékozunk, mint pl. színházjegy a szülőknek, fotónaptár a gyerekek képeivel. Tágabb családi körben meg szintén nem csinálunk ebből gondot, apróságokat (pl. tusfürdős ajándékcsomag) adunk jelképesen. Szerencsére nem is vár senki semmit, nálunk a Karácsony inkább arról szól, hogy összeül a család és végre mindenki szabadságon van és ráér.
2013. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!