Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mennyit szántok karácsonyi...

Ti mennyit szántok karácsonyi ajándékokra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Ez annyira értelmetlen kérdés. Ha én 100 ezret, akkor Te is? Vagy megnyugszol, ha más kevesebbet?
2012. dec. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Készítem az ajándékokat, szóval maximum pár száz forintot, mert majdnem minden van már itthon, ami kell. :D Mondjuk ezekre a dolgokra már korábban elköltöttem több ezret év közben, szóval... nem tudom.
2012. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nálam ez teljesen másképp működik, mert Norvégiában élek és itt semmi sem annyiba kerül mint otthon. (ergó az okfejtésed felesleges) A kérdést csupán érdeklődésből írtam ki, mert kíváncsi vagyok ki mennyit költ ajándékokra. EZ engem nem fog befolyásolni. Érdekes, hogy már korán reggel kötekedni van kedved:)
2012. dec. 8. 07:46
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
A kérdés abból a szempontból is értelmetlen (nem kötekedni akarok) hogy ezt az oldalt használják munkanélküliek is, és több 100 ezret keresők is, szóval random jön valaki és beírja hogy én 100 ezret költök akkor abból mit tudtál meg?
2012. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha azt vesszük nagyon sokat, mert a férjem összerakott egy vadiúj szupergyors és erős számítógépet, ami összesen 80 ezerbe került. Azt mondta Ő már nem kér semmi emellé. Nem is fogok venni semmit. Ezenkívül szeretnénk venni egy LED-es tévét, az sem lesz túl olcsó. Én egy csizmát és egy kabátot. Gyerek már megkapta 10 ezerért. Szülőknek vettünk 10 ezerért. Plusz karácsonyi bevásárlás nem lesz kevés.
2012. dec. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Készíteni fogok ajándékot, mert minden pénzünket félretesszük esküvőre és autóra. Az összesre max. 1-2 ezret.


24N

2012. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ami itt értelmetlen az néhány válaszoló, most miért ne kérdezhetné meg?

Mi közöd van hozzá?

Egyébként kb 25-30 áll meg a dolog.

2012. dec. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi németországban élünk. Innen visszük az ajándékok többségét. 10 embernek akarunk ajándékot adni.

Az h mennyiért az változó. 6-30€ között van fejenként. Nézem az árát persze, de az alapján döntök, h kinek mi a jó. Mert pl. anyám ajándéka összesen 6€-ba került, míg tesómé 30-ba. Apáméra 8€ költöttünk, a nagyikra meg fejenként 10-et.

Nálunk az a lényeg, h a másik örüljön és minket se vágjon földhöz a költekezés.


Mellesleg életem legszebb ajándéka, egy 300Ft-os használt regény volt a páromtól. A kedvenc írómtól. Ő ezt sajnos nem érti meg, mert az a tipus, aki szerint ha olcsó már nem

2012. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pontosan a random szerű válaszokra vagyok kíváncsi. Hogy mit tudok meg belőle? Gondolom pont annyit mint a többi kérdésből. Semmit, csak szórakozom.
2012. dec. 8. 08:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi németországban élünk. Innen visszük az ajándékok többségét. 10 embernek akarunk ajándékot adni.

Az h mennyiért az változó. 6-30€ között van fejenként. Nézem az árát persze, de az alapján döntök, h kinek mi a jó. Mert pl. anyám ajándéka összesen 6€-ba került, míg tesómé 30-ba. Apáméra 8€ költöttünk, a nagyikra meg fejenként 10-et.

Nálunk az a lényeg, h a másik örüljön és minket se vágjon földhöz a költekezés.


Mellesleg életem legszebb ajándéka, egy 300Ft-os használt regény volt a páromtól. A kedvenc írómtól. Ő ezt sajnos nem érti meg, mert az a tipus, aki szerint ha olcsó, már nem is lehet igazi ajándék.

Furcsán is nézett, a 6€ és a 30€ különbségnél, amikor mondtam, h a 6€ mellé semmi pluszt nem adunk.

2012. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!