Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitelfelvétel menete...

Személyi hitelfelvétel menete Angliában?

Figyelt kérdés
Kisebb kölcsönre lenne szükségem (2000 font). Akinek van tapasztalata leírná, hogy mire számíthatok ez ügyben? A héten tudok bemenni a bankba érdeklődni, de kíváncsi vagyok azok véleményére, akik már jártasak a témában. Mik a feltételek stb. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 5. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A feltételeket nem tudom pontosan. ( gondolom munkaviszony, számla az adott banknál és ne legyen szar credit score-od)


Ha van netbankod akkor simán intezheted ott. Ha minden rendben akkor pár perc az egész, nehány kattintás és a számlán van a penz. Én 9000-et vettem fel nehány éve. Beírod mennyi penz kell, mennyi időre és kidob egy kalkulációt jogy mennyi a kamat és mennyit fogsz fizetni havonta.

Ha vásárolni akarsz valamit akkor viszont lehet jobban jársz hitelkártyával. Van olyan amire nyitástól számítva részem azt fél évig nem kell kamatot fizetni. Ha visszafizeted időben akkor mindenki hepi, nincs kamat. :)

2014. jan. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat, közben már sikerült elintéznem :)
2014. jan. 18. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!