Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2 a megengedett Paypal fiók?

2 a megengedett Paypal fiók?

Figyelt kérdés
Régebben mintha így olvastam volna, de nem vagyok benne biztos.. most meg sehol se találok erről infót. És ha 2 fiók megengedett akkor az lehet mindkettő personal? Vagy egyiknek personalnak másiknak meg biznisznek kell lennie?
2014. jan. 5. 18:28
 1/2 anonim válasza:

1 a megengedett fiók (mint a legtöbb szolgáltatásnál), de ha semmi nem akadályoz benne, akkkor lehet több is. Nem szűrik.


Ellenben 1 kártyát csak 1 fiókhoz csatolhatsz, ezáltal eléggé limitálva van a dolog. Kártya nélkül meg hiába csinálsz fiókokat, nem tudsz fizetni/utalni rá.


Üdv!

2014. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs limitálva mert Paypal-on keresztül át tudom küldeni arra amelyiken össze van kötve bankkártyámmal.


Végül is már csináltam egy másikat és így jobban belegondolva nem tudják visszanyomozni se hogy valódi e, mert nem kérnek el olyan adatokat amik személyazonosságra utalhatnak(kivéve ha a saját nevedet adod meg pontos lakcímmel), de ennyi erővel megadhatnám más nevét is. IP címet letudják nyomozni, ha már rendőrségi ügy lenne belőle, de úgy gondolom ez elég valószínűtlen hogy bekövetkezzen ilyen kis dolog miatt.

2014. jan. 9. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!