Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ti maradnátok a Raiffeisennél...

Ti maradnátok a Raiffeisennél vagy mennétek máshová?

Figyelt kérdés

Gondolom nem fog eltűnni a pénzem és egyelőre hatalmas változások se lesznek, megérné ezt megelőzve tiplizni?


Még az "államosítás" előtt gondoltam a váltásra, az egyre többször csúszkáló teljesítési idők miatt rengeteget fizettem mivel nem volt meg a feltétel, ráadásul már a kezdeti ingyenesség sincs meg.

Másik számlám az Ersténél van de felettük is lebeg az "állam kardja", utánaszámolva már jobban megérné hozzájuk visszamenni és elsődleges számát vezetni náluk.

Vagy hagyjam ott mindkettőt és keressek egy harmadikat?



2014. jan. 8. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyik banknak megvan a saját nyűgje, a Rajfinak is vannak jó és nem pozitív dolgai. Én nem menekülök, egyébként is hosszabb folyamat lesz az eladás, nem pár hónapos. Amúgy azt gyanítom, h az ügyfélmegtartás érdekében még kedvezményeket is bedobhat az új tulaj, tehát a hűségesek sem járnak rosszul.

Akkor dobbantanék ha a kondíciók előnytelenné válnának.

2014. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért remélhetőleg még maradt valami a jogállamból. Ha fel is vásárolják a Rafit, a bankbetétedre nem fogják csak úgy rátenni a kezüket. De ha bizonytalan vagy, menj át máshova. Több, mint 500 bank van Magyarországon, lesz miből válogatni.
2014. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyot fordult a világ egy nap alatt, kiderült mégse adják el, sőt még tőkét is emelnek.
2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!