Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha önkéntes munkát végzek...

Ha önkéntes munkát végzek (fogyatékos emberekkel) egy közhasznú alapítványnál akkor adnak nekem egy igazolást hogy én dolgoztam náluk? És ezt elfogadja az önkormányzat?

Figyelt kérdés
konkrétan arra gondolok hogy szoc.segélyt kapok (22800 ft) és ezért egy évben igazolnom kell hogy 30 napot dolgoztam. közmunkába nem tudnak felvenni, önkéntes munkába kellene mennem a hivatalba takarítani meg ilyenek. inkább olyan dolgot csinálnék ebben az időben ami tényleg hasznos is csak kérdés hogy igazolják e.
2013. máj. 2. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokan csinálják ezt. Pontosan érdeklődd meg az önkormányzatnál, hogy milyen típusú igazolást akarnak, de eléggé bevett gyakorlat ez.
2013. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Adnak, viszont érdeklődni kell, hogy van e náluk ilyen ember, aki ezzel foglalkozik. Hiszen akkor az órákat rendesen adminisztrálni kell.
2013. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!