Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Számlanyitási díj jóváírása...

Max84 kérdése:

Számlanyitási díj jóváírása akció volt valaha a fundamenta lakáskasszánál? Volt ilyen időszak?

Figyelt kérdés
2012. október-novemberben kötöttem a fundamenta lakáskasszát 4év 4hónapra. Ekkor az üzletkötő úgy tájékoztatott, hogy most nincs számlanyitási díj, pontosabban fel kell adni csekken, de egy év alatt jóváírják az összeget. A friss egyenlegközlő szerint ez nem történt meg, az ügyfélszolgálat felhívtam, szerintük ilyen nem lehetséges. Akkor most az üzletkötő ültetett fel vagy hatályon kívül helyezték ezt az akciót? Esetleg valaki emlékszik és látta ezt az akciót a honlapjukon, mert én akkor valóban olvastam ilyet. De most nem látok erre utaló szöveget.

2014. jan. 13. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A Fundamentánál nem létezik számlanyitási akció.
2014. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A Fundamenta sosem akciózta a számlanyitási díjat. Ha hatályon kívül is helyeznek valamit, a te szerződésedre a számlanyitáskor fennálló feltételek az érvényesek. De ilyen akciója a Fundamentának nem volt.

2012-ben kamatbónusz akció volt, erről a neten részletesebben is tudsz tájékozódni a Fundamenta dokumentumtárban.

Azt elképzelhetőnek tartom, hogy akkora összegű számlát nyitottál, hogy a kamatok pont lefednék a számlanyitási díjat. Hogy az ügyintéződ tájékoztatott-e pontatlanul, vagy te emlékszel rosszul, nem tisztem megítélni, de azon nem csodálkozom, hogy az ügyfélszolgálat nem értette, miről beszélsz.

2014. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban kamatbónusz akció volt, nem számlanyitási díj elengedés. Ezt a bónuszt csak akkor írják jóvá, ha időben, hiánytalanul fizeted a számlád, és lejár a futamidő. Magyarán utólag. Ez a plusz bónusz nem fogja fedezni viszont a számlanyitási díjat.
2014. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Több mint egy év távlatába nem tudom már hogy fogalmazott, de az biztos, hogy ezzel kapcsolatos volt és elejtett egy ilyen szöveget az üzletkötő, hogy ez csak most van. Az első évben jóváírják. A dokumentumtár szerint valóban kamatbónusz akció volt akkor, ami ugye a futamidő végén van. Csak azért kérdeztem meg, hátha találkozott más is ezzel a hirdetménnyel. Valszeg így vonzóbb volt nekem, azért mondta, mert először egy másik terméket mutatott be, amit nem akartam megkötni.
2014. jan. 14. 19:24
 5/5 anonim válasza:
Most azért nem látsz erre utaló szöveget, mert pillanatnyilag nincs ilyen akciójuk. Ha rendes kiutalással fog megszűnni a számlád futamidő végén, ez a plusz kamat akkor fog jelentkezni. Jól tetted, hogy nyitottál és azt is jól tetted, hogy 4 évest nyitottál.
2014. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!