Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Értesült valaki arról, hogy...

Értesült valaki arról, hogy megszűnik az FHB a CIB, MKB, Erste és Raiffeisen Bank kivonulása mellett?

Figyelt kérdés
Utóbbi négyről már tavaly is hallottam, olvastam, hogy elképzelhető, hogy kivonulnak hamarosan, de a mai napon az FHB-t is mondta egy ismerősöm. Mivel ez a számlavezető bankom, így aggódok emiatt, hogy mi van, mert érdemleges infót nem találtam.
2014. jan. 16. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az FHB majd 100%-ban magyar tulajdon, az hova vonul ki?
2014. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Továbbá az ERSTE és a Raiffeisen is nem rég nyilatkozott, hogy nem vonulnak ki.
2014. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Fhb-ra nem is azt írtam, hogy kivonul, hanem most figyel, idézem: "megszűnik az FHB"
2014. jan. 16. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Bank megszűnni csak úgy nem tud. Az engedélyét önként nem adhatja vissza. Nagyon szigorúak a törvényi előírások.


Csődbe egyik sem fog menni, mindenki megnyugodhat.


Ha a tulajdonos(ok) eladja, eladják a tulajdonrész(üke)t, akkor más lesz a tulajdonos, de ez semmiben sem érinti az ügyfeleket.

2014. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavaly?? Mikor fél éve?


Nem vagy naprakész öcsém!

2014. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!