Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fel szeretnék venni németorszá...

Fel szeretnék venni németországi diákhitelt, de sajnos nem vagyok ottani állampolgár és nem is dolgoztam ott sokat. Segítene aki jártas külföldi hitelintézésben, hogy hogyan tudnék mégis tanulói hitelt felvenni? Nem magyar diákhitel, az NEM érdekel!

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

ha Nemetorszagban tanulsz tehat van ottani diakod, akkor beballagsz a bankba (vagy ha mar van naluk szamlad odatelefonalsz, erdeklodsz...)


sztem semmi akadalya tanulmanyi hitelt felvenned, de vagy jovedelmet kell igazolnod, vagy kell valami kezes.

Szamlat is siman nyithatsz mint unios allampolgar.


Bovebben nem tudom, mert en a francia viszonyokat ismerem nem a nemetet.

2014. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogod tudni fizetni?


Mert ugye otthon sokan csak költeni tudják a hitelt, vissza fizetni már nem igazán akarják.

2014. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!