Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más bank autómatájából tudok...

Más bank autómatájából tudok pénzt levenni?

Figyelt kérdés

Pl. OTP-s kártyát használhatok-e K&H-s automatába?

Mert két nézetet hallottam:

1. Csak saját automatába használható

2. Más bankéba is, de ez esetben magasabb a kezelési költség

Eddig sosem bankoltam, tehát ezért nem értek ehhez. Előre is köszi a válaszokat.



2014. jan. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Használhatod, csak többet kell fizetned érte. De ha kéred a "havi két ingyenes kp felvételt", akkor bármelyik automatából ingyen lesz.

(OTPnél egyedül a 7-14éveseknek járó Junior bankkártyát nem lehet más bank auromatájában használni, azokon csak egy OTP felirat van. De amin MasterCard, Visa, Cirrus, Maestro, stb... azt lehet bármelyiknél...)

2014. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
lehet persze csak nem éri meg, nekem 800 Ft-ot számított fel amikor másik banknak az ATM-éből vettem fel
2014. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 17. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

eddig stimmel... csak egy friss hír, hogy az ingyenes diák, és egyéb ingyenes nyalánkságok megszűnnek, marad a törvényben előírt 150e Ft, max kettőből..de..

cserébe bármelyik ATM ből felvehetsz bármilyen bani kártyával 150 ig díjmentesen.


azt én is megszívtam, hogy idegen ATM ből vettem fel pénzt, azt hittem rosszul látok, annyi volt a díj..

na ez megszűnik(százötvenezerig, amit legfeljebb kettő felvételből jöhet ki) a többi már húzós

2014. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem OTP JUNIOR van, amelyik 24 éves korig használható, ingyenes számlavezetéssel. Akkor ez sem lesz ingyenes?
2014. jan. 18. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
De, ingyenes
2021. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!