Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bevonták a bankkártyámat,...

Bevonták a bankkártyámat, mert elfelejtettem a jelszót és túl sokszor próbálkoztam helytelenül, most mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Benne maradt a gépben, és sehol nem találom a pin-kódot, nem emlékszek rá, így mit csináljak? Ha bemegyek a bankba, ahol csináltattam, és azt mondom, hogy nem emlékszek a pin-kódra akkor mit fognak csinálni?
2014. jan. 18. 13:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Újat nem akarok csináltatni, mert napokon belül pénz érkezik a kártyára.
2014. jan. 18. 13:16
 2/6 reptoid ***** válasza:

Keresztre feszíteni nem fognak, nyugi :D


Nekem volt egy kártyám, amit szinte sosem használtam, így aztán a kódját is elfelejtettem. Csináltak helyette egy újat. Az, hogy neked még az automata is elnyelte, tuti nem javít a helyzeteden, szerintem kizárt, hogy visszakapd. Az enyémet elvágták egy ollóval.


Mindenesetre nem csak kártyával tudsz pénzt felvenni, ha viszel személyit, akkor a bankfiókban is adnak ki neked pénzt, csak valószínűleg drágábban.

2014. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én Romániába lakom, nekem is egyszer elnyelte a gép a kártyám. Bementem a bankba, elmondtam mi a helyzet, elkérte a személyim, kivették bentről a kártyát. Feltelefonáltak Bukarestbe, hogy nincs semmi gond, és feloldhatják a kártya zárolását. Megkaptam a kártyát, és azt mondták 24 óra múlva használhatom.

Addig meg személyivel is adnak ki pénzt a számláról bent az ügyfélszolgálatnál.


Nálunk így működik, szerintem Magyarba is hasonlóképp lehet.

2014. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kártya csak egy eszköz a számlához. A pénz a számlára érkezik és függetlenül a kártya meglététől megkapod.


A te esetedben, hogy mi lesz az bankfüggő.

Melyik banknál vagy?


Van ahol semmiképpen sem adják vissza, újat kell igényelni.

Van ahol visszaadják, csak nem túl gyorsan, mert a megfelelő helyre kell szállítani, ha nem ott történt ahol majd át akarod venni.

Stb...


Az nagyon nem mellékes, hogy idegen bank automatája volt-e.

Továbbá van ahol x ideig lehet újraaktiválni.

Van ahol le sem tiltják.


Ha nem a bank emberei ürítik az ATM-t, hanem külsős cég, akkor megsemmisítik.


Stb...


Szóval a bankot kellene megkérdezni.


De ha elmondod, hogy melyik bank, lehet, hogy tudni fogom vagy valaki tudni fogja és leírja.

2014. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
FHB :)
2014. jan. 18. 20:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos, végül az történt, hogy a helyi takarékszövetkezetben, ahol a gép található, ami benyelte a kártyámat, ott kiadták nekem a kártyát.:) Az új kódért pedig majd be kell mennem a bankba, kivéve ha eszembe jut, ami kizárt.
2014. jan. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!