Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Három Bank közül melyiknél...

Három Bank közül melyiknél érdemesebb most számlát nyitni? OTP Bank, K&H Bank, Allianz?

Figyelt kérdés

Melyik lehet kedvezőbb számla vezetési költségben,

illetve egyéb havi kedvezményekben, mint pénzfelvétel?


2014. jan. 20. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet egy számlán intézni több családtag minden ügyét.


nekünk 1 van, és 3 ember munkabérutalása jön rá

2014. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom.

Csak kár hogy köze nincs a kérdésemhez...

Vagy ennyire félreérthető a kérdés, nem tudom...

2014. jan. 20. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
de van köze hozzá
2014. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az pl. a köze hozzá, h havidíjat (kezelési költség/számlavezetési díj vagy ki minden nevezi) számolnak fel a bankok a bankszámlára, tehát ha 3 embernek 3 számlája van akkor mindegyikre számolják, de ha a 3 egyre megy akk csak egyet.

Tudtommal említettek közül a K&H számlavezetési díja a legalacsonyabb, de az főként vállalkozásokkal foglalkozik, ami persze nem jelenti azt,h magánszemélyként problémáid akadnának vele. Viszont ha nem kártyával fizetsz, hanem készpénzzel akkor sokkal könnyebb OTP ATM-et találni.

Meg attól is függ,h milyen bankszámlákat nyithatsz, mert pl. OTPnél asszem 24 év alatt lehet juniort, ami kedvezzőb mint a többi.

[link]

2014. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez megint egy lusta kérdés. Szánj rá időt, nézegesd a honlapjaikat, mindegyiknél elérhetők a számlavezetési és egyéb költségek.

De továbbmegyek: van olyan oldal, ami még össze is hasonlítja neked, itt egy link: [link]

2014. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!