Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Erste banknál szeretnék...

Dagi2589 kérdése:

Az Erste banknál szeretnék kölcsönt felvenni (otthon teremtői hitelt)! Szerintetek jó bank?

Figyelt kérdés
szerintetek jó bank az ERSTE?itt szeretnénk elinditani a kölcsönt!Az értékbecslőjükről tudtok valamit?Jól értékelnek?Értékeltet már valaki velük?

2014. jan. 24. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd le konkrétan, hogy mit szeretnél megvásárolni és hol? Mennyi önerővel rendelkezel?

Mennyi a netto jövedelmed?

Folyószámlára érkezik-e béred?

ERSTE folyószámlára kapod a bért? (Ha igen, mióta?)

Vannak-e meglévő hiteleid?

Hány éves vagy?


Ezek alapján meg tudom mondani, jó választás lesz-e számodra az ERSTE bank.

2014. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használt családi házat, vidéken.A számlánkra érkezik összesen 160.000 Ft. Eddig az Otp-re érkezett, de februártól már az Erste-hez, ami már az én nevemen szerepel. Nincs semmi hitelünk. 25 éves vagyok.
2014. jan. 25. 16:21
 3/4 okoskatörp ***** válasza:

Ha most váltottál bankot, várj a hitellel pár hónapot. Nem szereti a bank az új jövevényeket.

Konkrét adatok alapján lehet kalkulálni. mint az a kolléga is mondta.

2014. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb kérdésre nem válaszoltál:

Mennyi az önerőd?


Még néhány fontos kérdés:


A vidéki ház hol van pontosan?

Mennyi a vételára?

Milyen állapotú?

Miből épült?

Milyen a komfort fokozata?

2014. jan. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!