Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nettó 74000 ft-os fizetésre...

J0c1 kérdése:

Nettó 74000 ft-os fizetésre és bő fél éves munkaviszonyra (2013. 06.12-től) ad a Provident hitelt?

Figyelt kérdés

Telefonon úgy lettem tájékoztatva, hogy maximum 245 ezret tudnak folyósítani az általam igényelt 250 helyett, viszont a Budapest Bank elutasítása óta (ugyanezzel az összeggel) egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy a Provident majd igent mond.


Lehetőleg normális véleményeket kérnék szépen minden okoskodó megjegyzés nélkül, köszönöm!



2014. jan. 30. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem könnyebb őket felhívni?
2014. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ezzel kezdtem, hogy telefonon így lettem tájékoztatva. :) A Budapest Bank-nál is így kezdődött, igényeltem neten tegnap előtt reggel, rá 10 percre felhívtak, megkérdezték mennyit szeretnék, milyen hosszú futamidőre, mennyi a nettó bérem stb, és úgy volt, hogy rendben megfelelek, biztos meg fogom kapni, másnap reggel 8-ra menjek be egy adott fiókukba. Bementem, lepapíroztunk stb, azt mondta a faszi max 1 hét az átfutás, de valószínűleg 2-3 nap alatt meglesz és telefonon fognak hívni. Hát már aznap délután 5-kor hívtak, hogy sajnos nem felelek meg a feltételeiknek.

Úgyhogy azért kérdezem meg, hogy ki mit gondol, mert közel sem fedi a valóságot az, amit telefonon elmondanak.

2014. jan. 30. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
A BB-t kérdezted, hogy pontosan min véreztél el? Hasznos info lenne.
2014. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi volt a mondandó, hogy nem felelek meg a feltételeknek. Ott is az van, hogy minimum 6 hó munkaviszony, minimum 60 ezer fizetés, ez nekem megvan, és nem felelek meg. Csak akkor mi a fffff...ért van ilyen feltétel szabva, ha aki annak megfelel mégis visszautasítják. Ugyanerre számítok egyébként a Providentnél is. Jövő hét csütörtökre kaptam időpontot hozzájuk délután 2-re, kértem munkáltatói igazolást, addigra meg is lesz, viszek mindent, aztán meglátjuk, hogy ott milyen szövegkörnyezetben mondanak nemet. :D
2014. jan. 30. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
igazad van, de neked ez a sorsod. ha majd úgy tudsz élni, hogy nem kell hitel, főleg ilyen akkor változás lesz
2014. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A provident ad fűnek-fának. Legalábbis régen így volt. Mi is vettünk fel tőlük kb 5-ször hitelt! Tudom semmi közöm hozzá de megkérdezhetem hogy mire vennétek fel?
2014. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad van 5-ös, ha majd úgy tudok élni, akkor nem lesz szükségem erre.

6-os műszaki cikkre lesz, de egy ismerősöm szerint minimálbérre még 200at sem adnak, és 3 havonta lehet egyszer megpróbálni, úgyhogy van egy olyan érzésem, hogy feleslegesen tettem fel ezt a kérdést. :)

2014. jan. 31. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!