Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha én pénzt szeretnék utalni...

Ha én pénzt szeretnék utalni a magyar államkincstárnak akkor először saját OTP bankszámlámra kell utalni a pénzt és utána tovább az államkincstárnak?

Figyelt kérdés

Mennyi idő mire át megy a saját számlára a pénz?

Nekem OTP bankszámlaszámom van , de most jelenleg nincs rajta pénz, de utalnom kéne a magyar állam kincstárnak pénzt.

A kérdés az hogy ha OTP bankba megyek utalni de nem az az OTP bank ahol számlát nyitottam hanem az ország másik felén van, ott lehet e saját számlára tenni pénzt és tovább küldeni a magyar állam kincstárnak?

Mikor lesz az rajta a pénz saját számlámon , már azonnal?

És még az nap alkalommal tovább is tudom küldeni a pénzt?



2014. febr. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármelyik magyarországi

OTP fiókban be tudsz fizetni a számládra. Az azonnal megjelenik a számládon jóváírva. Nem szükséges abban az OTP fiókban megtenned, ahol a számládat nyitottad.


Ha interneted beadsz egy belföldi forint átutalási megbízást, az munkaidőben 4 órán belül az államkincstár számlájára kerül.

Ha papíron adod be az átutalási megbízást bármelyik magyarországi OTP fiókban, akkor a következő munkanapon érkezik meg az államkincstárba.

2014. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Él még a bankszámla fiókom ha nem volt adatforgalom 7 hónapja?

Az az 7 hónapja nem megy rá 1 ft se.

2014. febr. 2. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Bankszámla a nem használat miatt nem szűnik meg. Sokan belefutnak ebbe a hibába, aztán évek múlva szembesülnek az addigra több tízezresre duzzadt számlavezetési díj tartozással.
2014. febr. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fel lehet függeszteni a számlát, vagy meg kell szüntetni?
2014. febr. 3. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj be a bankba, vagy hívd fel őket, és el fogják mondani a lehetőségeket. Mi honnan tudjuk, hogy mit szeretnél?
2014. febr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!