Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol és hogyan a legolcsóbb 1...

Hol és hogyan a legolcsóbb 1 adott részvényt venni?

Figyelt kérdés

Nagyon magasak a díjak, amit én néztem egy banknál 0,45%, ami nagyon magas, tekintve hogy érthetetlen miért kell százalékosan megadni.

1M Ft-ért is ugyanannyi munka lekötni adott részvényt, és 100M-ért is ugyanannyi munka, csak a díj nem éppen ugyanaz.


Ez érthetetlen.


Van olyan - akár külföldi cég ahol nem ennyire kapzsi módon van a díjazás?


Egyetlen egy (USA) részvénybe tenne az ember, akkor mi a legoptimálisabb?



2014. febr. 5. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még fél százalék sincs. Mi ebben a magas?
2014. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sőt még 0,46% sincs.


Mi a magas abban ha pl 10M Ft-ért részvényt vesz valaki és kifizet ezért 45000Ft-ot?


Komolyan ennyi értéket teremt/képvisel a világban az, hogy egy cégbe fektet valaki?

2014. febr. 5. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
A bankok, brókerek jutalékot kapnak a cégtől mert pénzt vittek neki (a tiedet). Ha jól megy a részvény akkor gond nélkül visszajön.
2014. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a bróker viszi a pénzemet, hanem ÉN! :) DE nem vitázni akarok.


Egyszerűen egy túlfizetett szakma, ami értéket nem teremt.


A nyereségből szívesen osztozok vele, ha Ő pakolgatja a pénzt.


Itt a kérdés arról szól, hogy egy sima egyszerű vételnél miért kéne a pénzemből százalékosan adni bárkinek ezért az ügyletért.



Ez olyan mint hogy valakit elküldök bevásárolni a közértbe, és neki nem órabére van vagy nem egy fix díja amennyit a munkája/ideje ér, hanem az én vásárlásom után kap pénzt.


Mire fel?



Na de elkanyarodunk a tárgytól a kérdéstől. Hol alegolcsóbb.

2014. febr. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!