Hogyan vegyek részvényt?

Figyelt kérdés
Alapvetően én se szeretem az ilyen kérdéseket, de most ezt tudnom kell. Szóval valaki el tudná magyarázni olyannak, aki semmit sem tud erről, hogy ha van konkrét cégnek a részvénye, amit kinéztem, hogyan tudok venni belőle ?
2013. dec. 11. 20:27
 1/5 tetro ***** válasza:
0%
a tőzsdét javaslom.
2013. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez brokerceget kell megbiznod, sajat kezuleg nem tudsz reszvenyt venni.
2013. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
te otthon maximum valami trader szoftverrel
2013. dec. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is nyitnod kell egy értékpapírszámlát. Utalnod kell rá pénzt. Csak abból vehetsz részvényt. Majd kapsz egy kódot, amivel a bankok értékpapír oldalára be tudsz lépni, és ott pár kattintással tudsz venni.


A másik lehetőség a brókerház. Bemész, számlát nyitsz náluk, utalsz rá pénzt, letöltesz egy kliensprogramot otthon a gépedre (pl metatrader -->google), és pár klikkeléssel adhatsz, vehetsz.

2013. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ÉN azt tanácsolom, hogy ha semmit sem tudsz a tőzsdéről és a részvényekről, nem vagy tisztában a piaci folyamatokkal akkor ne vegyél részvényt, mert bukhatsz rajta. Mi alapján nézted ki, hogy áll az árfolyama? Hogyan változott az elmúlt időszakban? Most éri meg venni vagy érdemesebb lenne várni egy kicsit?

Pont reggel beszélgettünk a férjemmel a részvényekről, de kellő utánaolvasás, meg piaci feltérképezés nélkül nem vágnék bele.

2013. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!