Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem fogadja el a cetelem...

Miért nem fogadja el a cetelem a hiteligényemet? Elvileg minden rendben van, mik lehetnek a buktatók? 95000ft nettó jövedelmemmel lehetett baja?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadják el, akkor elvileg nincs rendben minden... 95ezer Ft havi jövedelem az tényleg problémás lehet, de attól is függ,h milyen hitel és milyen összegű. Erre nem fogsz egyértelmű választ kapni, mivel a bankod döntött így és általában nem hozzák nyilvánosságra a részleteket.
2014. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én épp most igényeltem online áruhitelt, amit elutasítottak. Egy korábbi áruhitelt március elején zártam le, egy másikból még hátra van két havi részlet. Problémamentes volt mindkettő, mindig időben fizettem, ráadásul csoportos beszedéssel, sőt a jövedelmem se lett kevesebb, mióta azokat igényeltem. Nem értem, bosszantó, mert most kp-re kell vásárolnom, és nem így terveztem. A hitelkártyájuktól viszont nem tudok megszabadulni, nem is igényeltem, nem is aktiváltam, és hiába írtam, csak nem törlik. Nem egy egyszerű cég.
2014. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!