Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Rengeteg "Deviza Hitel Mentő"...

Rengeteg "Deviza Hitel Mentő" csoportról hallani. Kinek mi a tapasztalata, melyik cég tisztességes és tényleg foglalkozik is az üggyel?

Figyelt kérdés
Rengeteg van, de az árak nagyon különböznek, ami ugye nem mellékes. Weboldalt, vagy elérhetőséget linkeljetek kérlek!

2014. febr. 10. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha azt hiszed hogy bárki szívjóságból segít akkor az átlag devizahitelesnél is butább vagy.
2014. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Rossz pénzügyi döntésedet saját magadon kívül más nem fogja megoldani. Ha nem tudod fizetni a hitelt vagy át kell váltani forint hitelre és többlet bevételt szerezni vagy értékesíteni kell a zálogtárgyat. Ha marad még hitel azt át kell váltani fix törlesztésűre és akár albérlet mellett kifizetni. Ha marad valamennyi pénz akkor olcsóbb ingatlant venni akár vidéken vagy albérlet. Megoldás van csak változtatással jár vagy marad a siránkozás a teljes anyagi csőd amelynek általában a család bomlásával jár. Ja várhatod a csodát meg fizethetsz ügyvédeknek. Tapasztalatból írom volt hitelünk, de mi a fenti módszerek alkalmazásával megoldottuk.
2014. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor 180 volt a HUF/CHF árfolyam azt tanácsolták, hogy ne akkor váltsam át forintra a hitelemet, amikor történelmi mélyponton van a forint, várjam meg amíg megnyugszanak a piacok. Azóta is egyfolytában nyugszik.


Keress egy jó ügyvédet.

Előre bocsájtom, hogy az árfolyam miatt tudtommal még nem sikerült fogást találni a bankokon.

A Hpt. 213. § (1) bekezdésének különböző pontjai nyerők.


Kezd itt:

[link]

2014. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg úgy megegyezni az ügyvédeddel, hogy pernyertességed esetén a perérték 5-10 % díjat kap, ami fedezi a munkadíját, és a felmerülő költségeket. Nem lesz könnyű, előre szólok, hogy ilyet, csak nagyon jó barátnak vállalnak.

Az ügyvéd számára ilyenkor sok a kockázat:

- menet közben megegyezel a bankkal

- per veszteség esetén nem jut a pénzéhez

- elhúzódik a per 10 évig


Még egy rabszolgától sem várhatod el, hogy ingyen dolgozzon. Pláne nem egy ügyvédtől. Sokkal valószínűbb úgy megegyezni, hogy megelőlegezel neki minden költséget, és majd ha a bíróság neked ítél, akkor a megítélt perköltségből vissza ad neked valamekkora részt.


Például 20 mFt perértéknél 800 eFt perköltséget ítél meg a bíróság az első fokú eljárás vonatkozásában, bár ez nem kőbe vésett szabály, mert lehet lényegesen több, de lényegesen kevesebb is.

2014. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért itt a többség igen el van tévedve. Én itt felvettem a kapcsolatot [link] és azóta is készségesen állnak rendelkezésemre,csakis ajánlani tudom.Egyébként az első találat a google-ban úgy ahogy beírtam: "banki károsultak",amikor először erről hallottam,hogy ilyen létezik.
2014. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!